ZAPOWIEDZI

 


Recital Artura Barcisia

 

W sobotni wieczór 10 listopada w Karwanie Artur Barciś zabawiał zebraną publiczność nie tylko niezwykle emocjonalnie wykonanymi piosenkami, ale także opowieściami o początkach swojej kariery i kulisach pracy w teatrze, wykazując się dużym dystansem do siebie, czym zyskał ogromną sympatię widzów.

Sobotni pobyt Artura Barcisia w naszym mieście był bardzo aktywny. Oprócz koncertu, aktor zasiadł w jury konkursu poezji śpiewanej oraz udzielał rad i omawiał błędy młodych wykonawców podczas warsztatów wokalnych. Jego cenne uwagi z pewnością pomogą uczestnikom konkursu w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności muzycznych.

Artur Barciś ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną, od 1984 r. występuje na deskach Teatru Ateneum. Jest aktorem wszechstronnym, z równym powodzeniem wciela się w postacie dramatyczne jak i komediowe. Oprócz aktorstwa zajmuje się reżyserią i dubbingiem. Ostatnio kojarzony głównie z seriali „Miodowe lata” oraz „Ranczo”. W Malborku udowodnił, że jest również doskonałym satyrykiem.

Info: z 82-200 pl

Foto: z 82-200 pl oraz archiwum MCKiE
 
   

KURSY

   

FESTIWALE

   

ZESPOŁY

   

GALERIA

                                                

(c) Copyright 2012, MCKiE                                                                     projekt i administracja MCKiE

stat4u