Aktualności

Historia

Statut

Kalendarz

Edukacja

Imprezy

Konkursy

Projekty

Regulaminy

Usługi

Foto

Archiwum

Kontakt

 

 

   Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zaprasza na spotkanie podsumowujące I część programu „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne” realizowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne” 2018.


Spotkanie odbędzie się 8 maja o godzinie 16:00
w Skansenie Rzemiosł w Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska.


Program spotkania:
16:00 – słowo wstępu o programie
16:15 – ogłoszenie raportu z diagnozy potencjału kultury miasta Malbork
17:00 – przerwa kawowa
17:20 – ogłoszenie konkursu na inicjatywy oddolne i omówienie regulaminu
18:00 – zakończenie spotkania

     Pierwsza część projektu obejmowała stworzenie diagnozy potencjału kulturalnego naszego miasta, w drugiej części ogłaszamy konkurs na inicjatywy oddolne odpowiadające na diagnozę. Diagnozę przeprowadza specjalista współpracujący z MCKiE – socjolog z Uniwersytetu Gdańskiego, badacz kultury. Badania trwały od lutego do kwietnia i obejmowały młodzież, seniorów oraz osoby pracujące. Na podstawie zebranych materiałów powstaje diagnoza, która jest kluczem do stworzenia strategii rozwoju kultury w Malborku.
        Konkurs na inicjatywy oddolne jest kierowanych zarówno do organizacji pozarządowych jak i do grup nieformalnych. Składane pomysły powinny odpowiadać na powstałą diagnozę. W ramach II części zadania zostanie zrealizowanych od 3 do 7 inicjatyw a pula pieniędzy wynosi aż 22 000,00 zł.

Regulamin konkursu zostanie omówiony na spotkaniu w Szkole Łacińskiej, będzie on również dostępny na stronie www.kultura.malbork.pl

       

 

 

                                                

(c) Copyright 2012, MCKiE                                                                     projekt i administracja MCKiE

  stat4u